Saugus kūdikio miegas

Saugus kūdikio miegas

Kad apsaugotumėte savo kūdikį nuo staigios kūdikių mirties ar kitų su miegu susijusių kūdikių mirčių, rekomenduojama pasirūpinti saugia miego aplinka ir laikytis rekomendacijų. (daugiau…)

KŪDIKIO KRAITELIO GERŲ LINKĖJIMŲ SKRYNELĖ

KŪDIKIO KRAITELIO GERŲ LINKĖJIMŲ SKRYNELĖ

„Akademija šeimai“ sekdama gražiu  kolegų iš VŠĮ Marijampolės ligoninės socialinės paramos projekto „Mamų skrynia“ pavyzdžiu, 2017  metų gegužės 20 d. konferencijoje „Išmintingoji motinystė ir tėvystė“ pakvietė prisidėti prie Kauno klinikose kuriamos  Kūdikio kraitelio gerų linkėjimų skrynelės idėjos įgyvendinimo.

(daugiau…)

Kauno klinikose – išmintingosios motinystės ir tėvystės pamokos

Kauno klinikose – išmintingosios motinystės ir tėvystės pamokos

Kauno klinikose vykusioje edukacinėje konferencijoje „Išmintingoji motinystė ir tėvystė“ vaikelio besilaukiančioms šeimoms parodyta kita motinystės ir tėvystės pusė – grįsta mokslo įrodymais ir gera klinikine praktika. Renginyje savo patirtimi dalijęsi ir į klausimus atsakę medicinos specialistai siekia išsklaidyti įvairias nepagrįstas baimes, su gimdymu, pogimdyviniu laikotarpiu ir naujagimio priežiūra susijusius mitus.

(daugiau…)

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje duris atveria „Akademija šeimai“

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje duris atveria „Akademija šeimai“

Įvertinus Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos poveikį akušerijos ir neonatologijos paslaugų gerinimui Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymu buvo atliktas Pacientų pasitenkinimo sąlygomis ligoninėse, dalyvaujančiose programose (Energiją tausojančių technologijų įdiegimas Lietuvos ligoninėse, Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje), vertinimas, kuris atskleidė, kad bendras pacientų pasitenkinimas akušerijos paslaugomis išaugo nuo 14 proc. (2007 m.) iki 51 proc. (2016 m.). Būdami Kauno regiono Perinatologijos centru, siekiame ir toliau įgyvendinti pagrindinį programos tikslą – gerinti nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams teikiamų paslaugų kokybę ir prieinamumą, mažinti netolygumus tarp šalies didžiųjų miestų ir silpnų periferinių regionų. Tačiau mūsų pacientės pažymi, jog trūksta sistemingos ir vieningos informacijos nėštumo metu ir pogimdyminiame laikotarpyje.

(daugiau…)