„Akademija šeimai“ sekdama gražiu  kolegų iš VŠĮ Marijampolės ligoninės socialinės paramos projekto „Mamų skrynia“ pavyzdžiu, 2017  metų gegužės 20 d. konferencijoje „Išmintingoji motinystė ir tėvystė“ pakvietė prisidėti prie Kauno klinikose kuriamos  Kūdikio kraitelio gerų linkėjimų skrynelės idėjos įgyvendinimo.

Esame maloniai nustebinti ir labai dėkingi „Medžio Tikrovė“ šeimos verslą kuriantiems Donatai ir Tomui Branauskams,  geranoriškai be jokio atlygio pagaminusiems ir padovanojusiems Kūdikio kraitelio gerų linkėjimų skrynelę.

Mielos mamos ir tėčiai, visus, kurie lankysitės „Akademija šeimai“ organizuojamuose susitikimuose ruošdamiesi motinystei ir tėvystei, kviečiame prisijungti prie mūsų socialinės idėjos,  dalytis išaugtais rūbeliais ir kitais naujagimių priežiūrai reikalingais daiktais.

Tikimės, kad skrynelė bus nuolat pildoma, o  pasidaliję naujagimiui reikalingais daiktais ar išaugtais kūdikio rūbeliais su stokojančiomis šeimomis, pasidalysime ir gera linkinčiomis mintimis, kurios neabejotinai mums sugrįš.

Atneštus švarius/naujus rūbelius ir kitus kūdikiams reikalingus daiktus, galite perduoti Akušerijos skyriuje dirbančioms akušerėms, kurios įdės į skrynelę, o klinikos socialinė darbuotoja perduos šeimoms.

Nuoširdžiai dėkinga

„Akademija šeimai“